Jak se stát novým členem Českého rybářského svazu?

Každý zájemce musí nejprve vyplnit přihlášku člena ČRS (.doc, 81kB) a tu pak zaslat poštou nebo elektronicky na adresu MO Zábřeh uvedenou v hlavičce přihlášky. 

Vstupní školení se koná vždy začátkem roku břibližně v průběhu února, kdy během jednoho sobotního setkání jsou zájemci o rybaření důkladně proškoleni a poté mohou vykonat zkoušky, aby se stali rybáři. Pokud zájemce úspěšně složí zkoušky, získá platné osvědčení, na základě kterého může žádat na městském úřadě  o Státní rybářský lístek. S tímto platným rybářským lístkem pak může ve výdejní dny zakoupit  požadovat povolenku k rybolovu.

O přesném termínu školení budou přihlášení zájemci informováni, jakmile bude stanoven. Obvykle se koná v Rybářském domě v Hedvě (Oborník 41). Zde budou uchazeči seznámeni především s Rybářským řádem, jehož znalost je stěžejní pro složení zkoušek. Zkoušky proběhnou s odstupem 3 týdnů. Během zmíněných tří týdnů budou mít uchazeči možnost se na zkoušky důkladně připravit podle metodické pomůcky Českého rybářského svazu dostupné zde.


Školení je povinné! Účast u zkoušek je podmíněna zaplacením Zápisného ve výši 1.000,- Kč (dospělý) nebo 50,- Kč (děti do 15 let).

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Petrův zdar!
MO ČRS Zábřeh

 

 

Potřebujete více info?

Pokud máte další dotazy ohledně nového členství, napište zde.

Kontakt

Český rybářský svaz,z.s, místní organizace Zábřeh Oborník 2397/41
78901 Zábřeh
telefon viz. kontakty info@crszabreh.cz